₺122.471,65 + KDV
₺130.782,23 + KDV
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
1

La Cimbali

La Cimbali 1912 yılında Milano menşeili bir espresso kahve makinesi üreticisi firmadır. Yıllar boyu sektörde bulunması ve varlığını sürdürmesiyle de bilinir. İlk mağazası 1930’da İtalya’da açılmıştır. Sektörde uzman ve oldukça profesyonel olması, La Cimbali’yı her seferinde tercih sebebi yapmıştır. Kurucusu Giuseppe Cimbali’nin Milano merkezli bir fabrika açmasıyla marka üretime başlamıştır. Espresso kahve makinesi üretimi ile sektörde adını duyurmuştur. Yıllar boyu teknolojinin ilerlemesiyle  birlikte kahve makinesi de gelişim sağlamıştır. La Cimbali de son teknoloji ürünleri ve kullanımı ile son derece pratik ürünlerle sektörde lider bir marka olmayı başarmıştır. Birçok çeşit ve model seçenekleri ile her bütçeye ve kullanıma uygun ürün bulunmaktadır. Profesyonel kullanım için tam otomatik kahve makinesi tercihi yapabilirsiniz. Bu kategoride La Cimbali Espresso Makineleri için, M 100 modellerinde ATTIVA HDA 2 gruplu ve 3 gruplu modelleri, M39 modellerinde DSTR RE 2 ve 3 gruplu modelleri, M26 modellerinde ise TE 2 gruplu ve 3 gruplu modelleri ve son olarak M23 modelinde ise UP 2 ve 3 gruplu ürünler vardır.

Kullanım seçeneğinize ve arzunuza göre de yarı otomatik kahve makinesi tercihi yapabilirsiniz. Bu kategoride M26 BE modelinde 2 ve 3 gruplu, M23 UP modelinde 2 ve 3 gruplu ürünler vardır.

Tüm ürünleri sanayi tipi olması ve işletmelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi La Cimbali espresso makineleri süper otomatik kahve makinesi seçenekleri ile de tercihi tamamen isteğinize bağlı çeşitlilikle sunuyor. Bu kategoride ise S54 ve Q10 CS11 MILKPS modelleri mevcuttur. Aynı zamanda S30 VE S20 modelleri de son teknoloji yeniliklerle mevcuttur.


 

La Cimbali Kahve Makinesi Fiyatları

 

La Cimbali kahve makinesi fiyatları tedarikçi firmaya göre değişiklik gösterebilir. La Cimbali alanında kendini kanıtlamış markalardan biri olarak da kalitesini tüm dünyaya duyurmuştur. Kahve makinesi alırken fiyatlara bakmak istemeniz oldukça doğal. Fiyat skalasının kalite ve hizmet türüne göre değiştiğini aklınızdan çıkarmamak gerek. İstediğiniz türde veya modelde, kullanacağınız seviyede espresso kahve makinesi tercihinizi yapabilirsiniz.

Kariyer mutfak, güvencesiyle size ve işletmenize son derece güvenli bir alışveriş sunarak La Cimbali kahve makinelerine kolayca sahip olmanızı sağlar. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ile istediğiniz modelde espresso kahve makineleri sizleri bekliyor. Aynı zamanda yurtdışına güvenli teslimat ile istediğiniz kahve makinesi her zaman kapınıza geliyor. Kariyer Mutfak, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek alışverişlerinizden memnun kalma oranızı en üst seviyeye taşıyarak, satışını yaptığı her markayı en iyi şekilde temsil eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR