LA CİMBALİCimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 GrupEspresso ve Cappuccino MakinalarıCimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 Grup
LA CİMBALİCimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 GrupEspresso ve Cappuccino MakinalarıCimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 Grup
CİMBALİ TAM OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ 2 GRUP

Cimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 Grup (M26 BE DT/2)

Fiyat : ₺81.132,50  + KDV
KDV Dahil : ₺95.736,35
Toplam Stok Adedi : 1
₺11.488,36 'den başlayan taksitlerle

Cimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 Grup

 

Cimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 2 Grup


La Cimbali 
1912 yılında Milano Menşeili bir Espresso kahve makinası üretici firmadır. Yıllar boyu sektörde bulunması ve ağırlığını sürdürmesiyle de bilinir. İlk mağazası 1930 Yılında İtalya'da açılmıştır. Sektörde uzaman ve oldukça profesyonel olması La Cimbali yi her seferinde tercih sebebi yapmıştır. Kurucusu Giuseppe Cimbali nin Milano merkezli bir fabrika açmasıyla marka üretime başlamıştır. Espresso kahve makinası üretimiyle de sektörde adını duyurmuştur. Yıllar boyu teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kahve makinası de gelişim sağlamıştır. La Cimbali de son teknoloji ürünleri ve kullanımı ile son derece pratik ürünlerle sektörde lider bir marka olmayı başarmıştır. La Cimbali markası bünyesinde her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürünler mevcuttur. 

Günün en güzel zamanı şüphesiz kahve içtiğimiz vakitlerdir. Espresso Kahve makineleri günümüzde en çok tercih edilen kahve makineleri diyebiliriz. En güzel kahve keyfini sizlere sunan Cimbali Kahve Makineleri tüm ürünleriyle sizin için hizmet vermektedir. Kariyermutfak ailesi olarak onlarca çeşit kahve makinesine ve popüler markaya kolayca sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Endüstriyel kahve makine çeşitleri ile işletmenize veya evlerinize kahve keyiflerinde kolayca eşlik ediyoruz. 

Dünyada en çok tercih edilen kahve olan espresso, Cimbali Makinesi ile profesyonel kullanım için uygundur. Dünya standartlarında bir ürün olan La Cimbali M26 BE T/2 Tam Otomatik Espresso Kahve  Makinesi makinesi ile herkesin zevkine ve ihtiyacına uygun içecekler hazırlayabilirsiniz. Sanayi tipi Kahve Makinesi olarak da bilinen bu makineler işletmenizi profesyonel bir donanım sahibi yapar.

Espresso makinesi kahveyi basınçlı sıcak suyla demleyerek yapar. Bu yüzden kahvenin yapıldığı makinenin basıncı oldukça önemlidir. Cappuccino, latte ve mocha gibi sütle hazırlanan kahveleri de hazırlayabilmek için süt köpürtmek için buhar çubuğunun olması gerekmektedir. Cimbali M26 BE T/2 Tam Otomatik Espresso Makinesi ürünümüzde 2 adet standart buhar kolu bulunmaktadır.

Cimbali Espresso Kahve Makineleri, kahvenin içindeki aromatik bileşenlerin suya en iyi şekilde geçmesini sağlar.

La Cimbali M26 BE DT/2 Tam Otomatik Espresso Makinesi, baristaların kullanımını kolaylaştıracak ergonomik tasarımıyla kullanıma en uygun kahve makinesidir.

Cimbali M26 Tam Otomatik espresso kahve makinesi

USB girişli
Standart üst fincan ısıtıcı
Kolay programlanma ve sıcak su dozajı için
2 döner yönlü uzun buhar kollu
2 sıcak su musluklu
Şık ve modern görünümlü
Boyler kapasitesi: 10 litre
Grup Sayısı: 2
Güç: 4,2 – 4,9 Kw
Ölçüler: 794 x 528 x 548 mm

 

 

Model Grup Sayısı Elektrik Bağlantısı Güç Ölçüler
(mm)
Net Ağırlık
M26/C2 2 380 V ~ 3N 4,2 - 5 kW 794 x 528 x 548 75
Akıllı Boyler
Yok
Boyler Tank Kapasitesi
10 Litre 10,5 Litre 11 Litre 15 Litre 17,5 Litre 5 Litre
Buhar Kolu
2 Adet
Dijital Gösterge
Yok
Elektrik Bağlantısı
380 V
Fincan Isıtıcısı
Var
Grup
2 Gruplu
Marka
La Cimbali
Özellik
Tam Otomatik
Su Musluğu
Var
Benzer Ürünler