kariyermutfaklogo

 

Endüstriyel mutfak ürünlerini online alışverişe taşıyarak kaliteli bir hizmet sunmak için kurulan ve hala çalışmasını bu yönde sürdüren en güçlü e-ticaret sitesiyiz;

BAŞARIYA DOĞRU İZLEDİĞİMİZ YOL

2014 yılından beri dünyada 80'den fazla ülkeye ihracat yaptığımız günlere gelinceye kadar, doğru ve emin adımlarla çizgimizi bozmadan ilerleme kaydettik. Şuan ulaştığımız tüm başarılarımızın, çizgimizi bozmadan devam etmemizden kaynaklı olduğuna inanıyoruz. Şirketimizin hala bu yolda aynı hevesle ve artan bir ivme ile devam etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MİSYONUMUZ

E-ticaret alanında 7 yılı aşkındır büyük ilerlemelerle sürdürdüğümüz bu pazarı, bugün dünya çapında 80 ülkeye rahatlıkla ulaştırabiliyoruz. Aktif olarak Türkiye'de endüstriyel mutfak alanında online alışveriş siteleri arasında 50 kategoride 7000'in üzerinde ürünümüzle, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz doğru hizmetten gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ

Her geçen gün daha da özenle üzerinde çalıştığımız oluşumumuzun, bu yolda oldukça genç çalışan kadrosu ile sürekli yenilikçi ve ileriye dönük çalışmalarımızın olduğunu belirtmek istiyoruz. Gelecekteki vizyonlarımızın arasında en önemlilerinden biri, ülkemizi dünya çapında endüstriyel mutfak alanında en iyi şekilde temsil etmektir.
Gelişen teknoloji ile birlikte bu hedefimize emin adımlarla yürüyeceğiz.

NEDEN BİZ ?

  • %100 Müşteri memnuniyetimizden
  • 15 Senelik sektör tecrübemizden
  • %100 Müşteri memnuniyetimizden
  • Kişiye özel ürettiğimiz tasarımlarımızdan
  • 150 Markanın ürününü aynı çatı altına topladığımızdan
  • Dürüstlük ve güvenirlirliği esas aldığımızdan

 

Kurumsal Bilgilerimiz

  0539 727 03 42 / 0212 438 00 38

  [email protected]

  Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 11. Sokak No: 22 Kariyerplaza Esenler/İSTANBUL

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR