1

Süt Soğutucu Modelleri

Süt soğutucu ile bozulması kolay olan sütün raf ömrünü uzatabilirsiniz. Kahve makinelerinin kullanıldığı işletmelerde süt soğutucular en önemli ekipmanlardandır. Süt soğutmma dolapları sayesinde bozulması kolay ve lezzeti hemen değişebilen sütü en iyi sıcaklıkta muhafaza edebilirsiniz. Süt soğutucu modellerini sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Kategorilerimizden Mypresso, WMF,Vitrifrigo gibi sektörde önde gelen firmaların hem ürünlerini keşfedebilir hem fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sitemizdeki ürünlerin genel ve teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Böylece farklı modeller arasında istediğiniz değerlendirmeyi yapabilirsiniz.

Süt Soğutucu Fiyatları

Süt soğutucu fiyatları ürünün özelliklerine, boyutuna, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Farklı markaların seçenekleriyle her bütçeye uygun alternatifler kolayca bulunabilmektedir. Üstelik tüm süt soğutucular uygun fiyatlarının yanı sıra oldukça kalitelidir. Hepsi birbirinden şık tasarıma sahiptir. Kariyermutfak.com zengin ürün yelpazesi içinde markaların farklı süt soğutucu seçeneklerine yer veriyor. Kariyermutfak.com ekonomik fiyat seçenekleri süt soğutucusu çeşitlerini satışa sunarken siz de bu ürünleri web sitesi üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Kariyermutfak.com, avantajlı satın alma koşullarıyla her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri sunuyor. Bütçenize uygun pek çok çeşitli uygun süt soğutucu fiyatları için kariyermutfak.com ‘u inceleyiniz! Kariyermutfak.com sektörün öncü markalarıyla çalışarak işletmeniz için ihtiyacınız olan üst düzey desteği sunmaktadır.       

Şurup Haznesi

Şurup haznesi sayesinde şuruplarınızın raf ömrünü uzatabilirsiniz dış görünümden dolayı şık bir görünüm katacaktır. Kahve makinesi kullanan işletmelerde şurup haznesi önemli  ekipmanlardandır.  Şurup haznesi modellerini sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Kategorilerimizden  Franke gibi sektörde önde gelen firmaların hem ürünlerini keşfedebilir hem fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sitemizdeki ürünlerin genel ve teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Böylece farklı modeller arasında istediğiniz değerlendirmeyi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR