1 2 3 ... 5 >

Döner Ocağı Modelleri

 

Dünya mutfağında önemli bir yer edinen döner son derece lezzetli bir yiyecektir. Dönerin lezzetli olabilmesi için son derece iyi bir şekilde pişirilmesi gerekmektedir.  Kariyermutfak.com sizlere istediğiniz özellikteki döner ocaklarını sunmaktadır. İstediğiniz kalitedeki döner ocakları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Döneri pişirirken kalitesinden şüphe duymayacağınız döner ocaklarında isteğiniz doğrultusunda elektrikli döner ocağı ve gazlı döner ocağı olarak seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında manuel ya da robot döner ocaklarını tercih edebilirsiniz. Web sitemizden üsten motorlu döner ocağı, alttan motorlu döner ocağı, kömürlü döner ocağı, v model döner ocağı, döner robotu gibi birçok döner ocağı modellerini bulabilirsiniz. Sanayi tipi döner ocaklarının mutfağınız için istediğiniz ölçülere uygun birçok ölçü çeşitleri bulunmaktadır. Kapasitenize göre 2 radyandan 12 radyana kadar döner ocağı modelleri mevcuttur. Döner makinelerinin üretiminde paslanmaz çelik kullanılmaktadır ve kalite konusunda kullanıcıya sorun yaşatmamaktadır. Sahip olduğu paslanmaz çelik yapısıyla son derece uzun ömürlüdür. Bütün ürünlerimizin CE belgesi ve Gazmer onayı bulunmaktadır.

Mutfaklarınız vazgeçilmezi olan döner ocakları bütçenize uygun fiyatlarla web sitemizde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan döner ocakları farklı web sitelerinde yüksek fiyatlara satın almayın. Web sitemizi ziyaret etmeniz durumunda bütçenize uygun ve aynı kalitede daha düşük fiyatlı döner ocaklarını görebilirsiniz. Sanayi tipi döner ocakları kategorisinde son derece kaliteli ve güvenilir markaları bünyemizde bulundurmaktayız. Atalay, Karacasan, Ersöz, Drn, Görkem, Himaksan ve Turhan Çelik gibi birçok markanın döner ocağı modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Markalarımızın döner ocaklarını inceleyerek beklentinizi karşılayacak döner makinesini seçebilirsiniz. Sizlere birçok ölçü, model ve fiyat seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz döner ocaklarının ürün açıklamalarında genel ve teknik özelliklerini inceleyebilir ya da canlı destek hattımızla hızlı bir şekilde aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. KariyerMutfak.com olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Tercih ettiğiniz döner ocağını siz değerli müşterilerimize kapıya teslim olarak kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR