Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)MAZZERMazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)Kahve DeğirmenleriMazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)
Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)MAZZERMazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)Kahve DeğirmenleriMazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)

Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri) (Mini Electronic A Gri)

Marka : MAZZER
Fiyat : ₺15.562,06  + KDV
KDV Dahil : ₺18.363,22
Toplam Stok Adedi : 0
₺2.203,59 'den başlayan taksitlerle

Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)

Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni (Gri)

Kahve tutkunlarının en çok kullandığı ürünlerden olan kahve değirmenleri mekanların dışında evlerde de oldukça tercih edilmektedir.

Kahve çekirdeğinin öğütülerek mis kokusunun açığa çıkmasını sağlayan kahve değirmenleri ihtiyacınıza uygun birçok seçenekle bulunmaktadır. En iyi kahve değirmenlerini kariyermutfak.com da bulabilirsiniz.

Mazzer Kahve Değirmenleri, kahve çekirdeğini öğütürken aromasının da kaybolmasını engeller. En güzel kahve deneyimlerini yaşamanız için çeşitli seçenekleriyle Mazzer Kahve Değirmenleri siz kahve tutkunlarının hizmetinde.

Kavrulmuş kahve çekirdekleri öğütüldükten sonra hızlıca aromasını kaybeder. Bunun için espresso kahve makinelerinin yanında kahve değirmenlerinin olması gerekmektedir. Böylelikle taze çekilmiş kahve çekirdeklerinizden mis kokusuyla ve en güzel aromasıyla kahveniz içilmeye hazır.

Otomatik kahve değirmenleri, evde ve cafelerde kullanıma uygundur.  Mazzer Otomatik Kahve Değirmeni 64 mm tamper çelik öğütücü dişleri ile en iyi şekilde öğütmeyi yapar.

 

Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni ile en kaliteli şekilde ve aroma kaybı olmadan öğütme yapmanızı sağlar.

Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni tek veya çift, elektronik doz ayarı yapabilmektedir. Ayarlanan dozajları anında taze bir şekilde çekerek kaşığa döker.

Mazzer Mini Otomatik Kahve Değirmeni çekirdek Hazne Kapasitesi 600 gramdır.

Otomatik Kahve Değirmeni nin dış görünümü dekoratif parlak plastik gövdesiyle oldukça şıktır. Paslanmaz çelikten olduğundan dayanıklıdır.

Mazzer Mini Electronic A Otomatik Kahve Değirmeni motor hızı 1400 RPM dir.

Mikrometrik ayarlama çubuğu bulunmaktadır. Sayaçlı dijital göstergesi bulunmaktadır.

Mazzer Otomatik Kahve Değirmeni döküm gövdesi, siyah, beyaz ve koyu gri renk seçeneği bulunmaktadır.

Mazzer Mini Otomatik Kahve Değirmeni

Güç: 250 W

İtalyan Menşei

Net: 10 kg

Ölçüler: 156 x 200 x 470 mm

Renk Seçenekleri: Siyah,Beyaz,Gri

 

Benzer Ürünler