₺7.200,00 + KDV
₺8.000,00 + KDV
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
1

HAMİLTON BEACH

Hamilton Beach çalışma alanınıza kolaylık sağlayan küçük ev aletleri ve endüstriyel mutfak ürünlerinin önde gelen tasarımcılarındandır. Sizlere gelişen teknolojilere en uygun ürünleri sunan şirket ülkemizin önde gelen küçük ev aletleri üreticisidir. Yüksek kalite, müşteri memnuniyeti ve farklı tipte ürün seçenekleri ile küçük elektrikli cihazları hizmetinize sunmaktadır. Sizlerin mutfakta güvenle çalışmasını sağlayan Hamilton restoran kafe ve diğer mutfak işletmelerinde kullanabileceğiniz çeşitli ürünler üretmektedir.

Hamilton Beach Blender Modelleri ve Fiyatları

 Hamilton blenderları pürüzsüz, lezzetli ve hızlı bir şekilde içecek hazırlamak isteyen kişi ve kurumların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ürünleriyle sizlere uzun ömürlü bir hizmet sağlıyor. Hamilton blenderları geniş, dayanıklı, paslanmaz ve aşınmaz haznelere sahiptir.

Hamilton beach buzlu kokteyl karıştırıcı HBS1200 modeli 1.9 litre polikarbon haznesi, dalga sistemi ve otomatik zamanlama özelliğine sahiptir.

Hamilton beach bar blender HBH450 modeli 1.4 litre polikarbon haznesi, dalga sistemi ve otomatik zamanlama ile parçalama-karıştırma özelliklerine sahiptir.

Hamilton beach sürahi yıkama (Rinser) BCR100 modeli; sürahi ve potları saniyeler içerisinde temizleme, saniyede 2 litre yıkama kapasitesi, kırılmaya dayanıklı polikarbon taban ve yalnızca su bağlantısı ile kolay kurulum özelliklerine sahiptir

Endüstriyel mutfağın en önemli parçalarından hamilton bar blender ve hazne modellerine en uygun fiyatlarla kariyermutfak.com adresinden ulaşabilirsiniz. Farklı boyut ve kullanıma uygun modelleri ile çalışma alanınızın vazgeçilmezi olacak bu ürünlere www.kariyermutfak.com adresinden kolaylıkla ulaşabilir ya da tecrübeli kariyer mutfak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR