₺8.046,46 + KDV
₺8.323,92 + KDV
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺11.965,64 + KDV
₺12.312,47 + KDV
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺14.046,62 + KDV
₺14.220,03 + KDV
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
1

GASTROLLEY

Endüstriyel mutfak ürünleri ile işletmelerde fiyat ve zamandan kar elde edebilirsiniz. Çalışma alanınızda yer alacak ürünlerden biri olan gastrolley teknolojik ve yüksek kapasiteli bir üründür. Bu banket arabaları hizmet sağladığınız sektörün en önemli parçalarından biri olacaktır.

Bu ürün okul, restoran, hastane, catering şirketleri, otel gibi müşteri kapasitesi yüksek çalışma alanlarında iş kolaylığı sağlamaktadır. Servis veya dağıtım esnalarında kullanılan tepsi taşıma arabası çalışan kişinin mutfağa gel git yapmamasını, tek seferde birden çok ürünün dağıtılmasını, sıcak servis yapılması gereken yerlerde servisin soğumadan yapılmasını ve daha birçok alanda çalışma refahını yükseltmeyi sağlamaktadır. Büyük ve gelişmiş şirketlerin tercihi olan tepsi taşıma arabası modelleri hem kullananlar hem de müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanıp endüstriyel mutfak alanına güzel bir uyum sağlamaktadır.

İhtiyacınıza göre farklı şekil ve tasarımları mevcut olan banket arabası 7, 14, 15, 18, 30 ve 60 raflı modelleri ile hizmet sunmaktadır. Tercihe bağlı tek gövde veya çift gövdeden oluşan ayrıca kapısız, 3 kapılı ve 4 tarafı kapalı tepsi taşıma arabalarının farklı üretimleri de mevcuttur. Ürünün kullanım alanına göre ısıtıcılı ve nötr tasarımları vardır. Sıcak yemek servisi yapmak, soğumadan müşterilere istenilen servisin yapılabilmesi için tasarlanmış termo tepsi taşıma arabaları profesyonel endüstriyel mutfak ürünleri kullanıcıların ilk tercihidir. Isıtıcılı gastrolley modelleri sizlere servis ve yemek sıcaklığını korumada çok büyük destekçi olacaktır.

Self servis araçları olarak kullanılan ya da ürünleri muhafaza etmek amacıyla termo kabinler şeklinde üretilen tekli veya ikili tepsi taşıma araçları müşteri memnuniyetinizi arttıracaktır. İhtiyacınıza göre farklı tasarım ve ölçülerde üretilen bu tekerlekli servis arabası modellerine www.kariyermutfak.com adresinden ulaşabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR