Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu
Empero Yarı Otomatik Cappucıno Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu EMPEROEmpero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu Espresso ve Cappuccino MakineleriEmpero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu
Empero Yarı Otomatik Cappucıno Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu EMPEROEmpero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu Espresso ve Cappuccino MakineleriEmpero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu

Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu (EMP.CPC.2GR)

Marka : EMPERO
Fiyat : ₺16.327,56  + KDV
KDV Dahil : ₺19.266,52
Toplam Stok Adedi : 2
₺2.354,80 'den başlayan taksitlerle

Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu 

Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 2 Gruplu EMP.CPC.2GR

 

Empero Cappuccino ve Espresso Makinesi

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi neden gereklidir?


Cappucino ve espresso makineleri 
özellikle otellerde, kafelerde, kurumsal firmalarda ve hızlı tüketim yapılan alanlarda çokça kullanılmaktadır. Filtre Kahve makinaları ile profesyonel sonuçlar çıkarabilir ve çok çeşitli kahveler ile diğer rakiplerinize fark yaratarak müşterilerin gözde mekanlarından biri olabilirsiniz. Sanayi tipi Kahve Makinesi olarak da bilinen bu makineler işletmenizi profesyonel bir donanım sahibi yapar.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi günümüzde en çok tercih edilen kahve makineleri ndendir.  Kahve kültürümüz değeri tartışılmaz bir içecektir. Bazen güne dinç başlamak için bazen de keyiften ötürü tüketebiliriz. Kahve deyince akıllara ilk filtre kahve gelebilir. Modern kahvelerin kendine has ve çok sevilen tatları vardır. Yeni nesil kahveciler veya değişik konseptteki kafelerin yeni gözdesi endüstriyel tip kahve makineleri ile müşterilerinize kısa sürede kahve servisinizi yapabilirsiniz. 

Kahveden iyi anlayanların vazgeçilmezi olan cappuccino ve espresso kahve, suyun kahve çekirdeklerinin arasından geçerek demlenmesiyle oluşan filtre kahveden yapılır. Siz kahve tutkunları için en iyi espresso kahve makinesi seçeneklerini sitemizde sizlere sunuyoruz.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi özellikleri nelerdir?

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi ofiste, evde, kafeterya, özel kahve dükkanları gibi mekanlarda hem şık hem ergonomik tasarımıyla kullanıma oldukça uygundur.

Espresso makinesi kahveyi basınçlı sıcak suyla demleyerek yapar. Bu yüzden kahvenin yapıldığı makinenin basıncı oldukça önemlidir. Empero Cappuccino Espresso Kahve Makineleri, kahvenin içindeki aromatik bileşenlerin suya en iyi şekilde geçmesini sağlar.

Cappuccino, latte ve mocha gibi sütle hazırlanan kahveleri de hazırlayabilmek için süt köpürtmek için buhar çubuğunun olması gerekmektedir.  Empero Yarı Otomatik Cappuccino Espresso Makinesi 2 gruplu ürünümüzde 2 adet buhar kolu bulunmaktadır.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino Espresso Makinesi 2 gruplu EMP.CPC.2GR, baristaların kullanımını kolaylaştıracak ergonomik tasarımıyla kullanıma en uygun kahve makinesidir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

- 230 V. çalışma gücü

- Çift buhar kolu.

- Dozaj ayar ünitesi.

- 2 adet çiftli filtre.

- 10,5 lt kazan kapasitesi.

- Ekstra sıcak su kolu.

- Yarı otomatik.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

  • Ebatlar (mm): 710x545x528
  • Ağırlık (kg): 72.5
  • Net (m3): 0.20
  • Kapasite: 10.5

 

Ürünün Desisi Yüksek olduğu için kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Ambar ile gönderim hizmetimiz vardır. Yararlanmak için müşteri temsilcimize belirtiniz.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler