1

Brema, 1915’ ten beri buz makinesi üretimi yapan İtalyan markasıdır. Brama markası en iyi standartlarda ergonomik tasarımıyla buz makineleri üretir. Tüm ihtiyaçlara uygun olarak ürün yelpazesi bulunan Brema buz makineleri farklı modelleriyle Kariyermutfak ta bulunmaktadır.

Brema Buz Makinesi Modelleri

Brema buz makineleri benzersiz özelliklere sahiptir. Püskürtme sistemi teknolojisiyle saf ve kristalli yapıda buz yapar. Hızlı buz teknolojisi ile kısa zamanda birbirinden bağımsız olarak çok fazla buz üretir. Brema buz makineleri, küp buz ve kar buz şeklinde buz yapabilmektedir. Brema küp buz makinesi modelleri günde 22 kg ve 300 kg arasında farklı miktarlarda buz üretebilmektedir. Brema kar buz makinesi modelleri günde 95 kg ve 1000 kg arasında farklı miktarlarda buz üretebilmektedir. Kullanacağınız yerin kapasitesine göre en uygun fiyatlı buz makinesi modelleri Kariyermutfak bünyesinde bulunmaktadır.

Brema küp buz makinesi modelleri dahili su girişine sahiptir. Buz makinesinde üretilen buzlar alt kısmındaki hava soğutmalı buz haznesinde toplanır.

Brema kar buz makinesi modelleri, granül şeklinde buz üretimi yapmaktadır. Brema kar tipi buz makinesi modelleri dahili su girişine sahiptir. Bu modellere buz depo hazneleri haricidir. Brema kar buz makinelerine uyumlu farklı modellerde buz depoları mevcuttur.

Tüm buz makinesi modellerine Kariyermutfak ‘ ta uygun fiyata bulabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR