MEŞALE TRANSPARAN DOĞALTAŞ ELEKTRİKLİ 3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI ARKA YÜZ TRANSPARAN DOĞAL TAŞLI
MEŞALE TRANSPARAN DOĞALTAŞ ELEKTRİKLİ 3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI ARKA YÜZ TRANSPARAN DOĞAL TAŞLI

Meşale Transparan Doğaltaş Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı Arka Yüz Transparen Doğal Taşlı (DOĞALTAŞ)

Fiyat : ₺4.569,80  + KDV
KDV Dahil : ₺5.392,36
Toplam Stok Adedi : 1
₺633,60 'den başlayan taksitlerle

Meşale Transparen Doğaltaş Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı Arka Yüz Transparan Doğal Taşlı

 

Meşale Transparan Doğaltaş Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı Ön ve Arka Yüz Transparan Doğal Taşlı

Ürünlerimize demlik dahil değildir.

Meşale Transparan Doğaltaş 3 Demlikli Elektrikli Çay Kazanı ile yapabileceklerinizin sınırı bulunmamaktadır. En lezzetli çayı demlemenin yolu iyi bir arıtmadan geçer. Meşale Transparan Doğaltaş 3 Demlikli Elektrikli Çay Kazanı, kendi arıtmasına sahip olduğundan buradan geçen su, tortu, renk, sertlik ve klor yönünden iyileştirilerek kazana gönderilir ve size en lezzetli, içimi kolay ve sağlıklı çay hizmetini sunmaktadır.

Meşale Çay Kazanları, otomatik su alma ve boşaltma, şamandıra sistemine sahiptir. Şamandıra sistemli çay kazanı su eksildiğinde suyu otomatik alır ve kapatır.  Meşale çay kazanının su seviyesi; alt ve üst olmak üzere 2 kademeden oluşur. Üst seviye azaldığında göstergenin üst kısmı söner ve kazan otomatik olarak su alır. En uygun suyla en lezzetli çayı hazırlamanız kaçınılmaz olur.

Meşale çay kazanları, ergonomik ve şık görünümü ile cafe, restoran, çay ocağı, çay bahçesi, kalabalık iş yerleri gibi tüm mekanlara uyum sağlar.  Meşale Transparan Doğaltaş Çay Kazanı ile modern bir görüntüyü mekanınızda kullanmış olursunuz.

Meşale Transparan Doğaltaş çay kazanları uzun süreli kullanıma uygundur. Çay kazanı fiyatlarında en uygun alışverişi, güvenilir bir şekilde www.kariyermutfak.com da yapabilirsiniz.

Çay kazanı kullanan tüm işletmelerde lazım olabilecek demlik, cezve, davlumbaz gibi diğer ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

En iyi çay kazanı başlığıyla satışa Meşale Transparan Doğaltaş 3 Demlikli Elektrikli Çay Kazanı’ nın detaylı özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Teknik Özellikler
Demlik Sayısı 3
Boy (cm) -

 

En (cm) -
Yükseklik (cm) -
Toplam Ağırlık (kg) -
Su alma kapasitesi (lt) 32
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler