MEŞALE SATRANÇ AKILLI FULL OTOMATİK 3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI
MEŞALE SATRANÇ AKILLI FULL OTOMATİK 3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI

Meşale Satranç Akıllı Full Otomatik 3 Demlikli Çay Kazanı Gazlı Ve Lpg Ce Belgeli Gazmer Onaylı (SATRANÇ)

Fiyat : ₺3.067,60  + KDV
KDV Dahil : ₺3.619,77
Toplam Stok Adedi : 1
₺425,32 'den başlayan taksitlerle

Meşale Satranç Akıllı Full Otomatik 3 Demlikli Çay Kazanı Gazlı Ve Lpg Ce Belgeli Gazmer Onaylı 

 

Meşale Satranç Akıllı Full Otomatik 3 Demlikli Çay Kazanı Gazlı Ve Lpg Ce Belgeli Gazmer Onaylı 

Ürünlerimize demlik dahil değildir.

Meşale Satranç Turbo 3 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı ile yapabileceklerinizin sınırı bulunmamaktadır. En lezzetli çayı demlemenin yolu iyi bir arıtmadan geçer. Meşale İkonik Serisi özel satranç tasarımlı ile bulunduğu ortamın ambiyansını güzelleştirecektir. Farklı ve güzel bir görünüm için size en uygun tasarımlı çay kazanımız Meşale Satranç Otomatik Çay Kazanı olacaktır. Meşale Satranç Turbo 3 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı, kendi arıtmasına sahip olduğundan buradan geçen su, tortu, renk, sertlik ve klor yönünden iyileştirilerek kazana gönderilir ve size en lezzetli, içimi kolay ve sağlıklı çay hizmetini sunmaktadır.

Meşale Çay Kazanları, otomatik su alma ve boşaltma, şamandıra sistemine sahiptir. Şamandıra sistemli çay kazanı su eksildiğinde suyu otomatik alır ve kapatır.  Meşale çay kazanının su seviyesi; alt ve üst olmak üzere 2 kademeden oluşur. Üst seviye azaldığında göstergenin üst kısmı söner ve kazan otomatik olarak su alır. En uygun suyla en lezzetli çayı hazırlamanız kaçınılmaz olur.

Meşale çay kazanları, ergonomik ve şık görünümü ile cafe, restoran, çay ocağı, çay bahçesi, kalabalık iş yerleri gibi tüm mekanlara uyum sağlar.  Meşale Satranç Çay Kazanı ile modern bir görüntüyü mekanınızda kullanmış olursunuz.

Meşale Staranç full otomatik çay kazanları uzun süreli kullanıma uygundur. Çay kazanı fiyatlarında en uygun alışverişi, güvenilir bir şekilde www.kariyermutfak.com da yapabilirsiniz.

Çay kazanı kullanan tüm işletmelerde lazım olabilecek demlik, cezve, davlumbaz gibi diğer ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

En iyi çay kazanı başlığıyla satışa Meşale Satranç Turbo 3 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı’ nın detaylı özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

 Teknik Özellikler

 

Demlik Sayısı 3
Boy (cm) 94.5
En (cm) 38
Yükseklik (cm) 63
Toplam Ağırlık (kg) 25.5
Su alma kapasitesi (lt) 32
Enerji Tüketim Değerleri
NG (m3/h) G-20 0.688
LPG (kg/h) G-30 0.375
Elektrik (kw) 2
Anma Isı Yükü
NG (kw/h) G-20 7.25
LPG (kw/h) G-30 5.55
Full Elektrik Rezistans (kw/h) 2+2
Basınç Değerleri
mbar NG-LPG 20-30

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler