MEŞALE AĞAÇ KAPLAMA FULL ELEKTRİKLİ 3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI
MEŞALE AĞAÇ KAPLAMA FULL ELEKTRİKLİ 3 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI

Meşale Ağaç Kaplama Full Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı (AĞAÇ)

Fiyat : ₺3.795,00  + KDV
KDV Dahil : ₺4.478,10
Toplam Stok Adedi : 1
₺526,18 'den başlayan taksitlerle

Meşale Ağaç Kaplama Full Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı 

Meşale Ağaç Kaplama Full Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı 

Ürünlerimize demlik dahil değildir.

Meşale Ağaç Kaplama Full Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı ile yapabileceklerinizin sınırı bulunmamaktadır. En lezzetli çayı demlemenin yolu iyi bir arıtmadan geçer. Meşale Ağaç Kaplama Full Elektrikli Üç Demlikli Çay Kazanı, kendi arıtmasına sahip olduğundan buradan geçen su, tortu, renk, sertlik ve klor yönünden iyileştirilerek kazana gönderilir ve size en lezzetli, içimi kolay ve sağlıklı çay hizmetini sunmaktadır.

Meşale Çay Kazanları, otomatik su alma ve boşaltma, şamandıra sistemine sahiptir. Şamandıra sistemli çay kazanı su eksildiğinde suyu otomatik alır ve kapatır.  Meşale çay kazanının su seviyesi; alt ve üst olmak üzere 2 kademeden oluşur. Üst seviye azaldığında göstergenin üst kısmı söner ve kazan otomatik olarak su alır. En uygun suyla en lezzetli çayı hazırlamanız kaçınılmaz olur.

Meşale çay kazanları, ergonomik ve şık görünümü ile cafe, restoran, çay ocağı, çay bahçesi, kalabalık iş yerleri gibi tüm mekanlara uyum sağlar. 

Meşale elektrikli çay kazanları uzun süreli kullanıma uygundur. Çay kazanı fiyatlarında en uygun alışverişi, güvenilir bir şekilde www.kariyermutfak.com da yapabilirsiniz.

Çay kazanı kullanan tüm işletmelerde lazım olabilecek demlik, cezve, davlumbaz gibi diğer ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

En iyi çay kazanı başlığıyla satışa sunduğumuz Meşale Ağaç Kaplama Full Elektrikli 3 Demlikli Çay Kazanı’ nın detaylı özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Teknik Özellikler
Demlik Sayısı 3
Boy (cm) -

 

En (cm) -
Yükseklik (cm) -
Toplam Ağırlık (kg) -
Su alma kapasitesi (lt) 32
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler